ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14413525
nr 1441 3525
Nyrokoko, 93x50cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:14:39
8/1 05:24:26
400 kr
10/1 08:25:55
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.